0
(0)

Ieraksta nosaukums

Cisco tīklu akadēmija – Saistieties

Tīmekļa vietnes URL

https://www.netacad.com/courses/os-it/get-connected

Resursa apraksts

Iegūsti būtiskas prasmes pamata datorprasībās, ieskaitot uzdevumus, piemēram, datora lietošanu, ierīču savienošanu un piekļuvi meklētājprogrammām, e-pastam un sociālo mediju platformām. Šis kurss nodrošina lietotājam draudzīgu un interaktīvu saturu, kurā ir iekļautas vairākas ilustrācijas, lai uzlabotu jūsu mācīšanās pieredzi. Kurss beigās jūs būsiet attīstījuši pašpārliecību un prasmes datoru izmantošanā un iesaistīšanās dažādās digitālās rīku un platformu lietošanā!

Tēmas

Prasmes pielāgot digitālo aprīkojumu, piemēram, Wi-Fi savienojumu, skaņu.

Valsts / Valoda

Angļu, Ķīniešu (vienkāršotā), Ķīniešu (tradicionālā), Franču, Vācu, Hindi, Itāļu, Portugāļu – Portugāļu, Portugāļu – Brazīliešu, Spāņu

Mērķa auditorija

Prof.izgl. tūrisma izglītības speciālisti/mācītāji,  studenti, kas studē tūrismu un viesmīlību, profesionāļi tūrisma un viesmīlības nozarē, kuri vēlas uzlabot savas prasmes, indivīdi, kuri interesējas par tūrisma un viesmīlības nozari un vēlas uzzināt vairāk par to.

Profesionālās prasmes

Pavāri, viesmīļi, viesnīcas reģistratūras darbinieki, citi

Prasmes līmenis

Pamata

Licences veids

Citi

Papildu komentāri

Kopējais kursa ilgums ir 30 stundas – tiks izsniegts kursa pabeigšanas sertifikāts, apmeklējuma apliecinājums vai digitālais mācīšanās emblēma atkarībā no kursa.

Formāts

Tiešsaistes kursi – instruktora vadībā vai pašmācība

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

As you found this post useful...

Follow us on social media!